Перше нагородження Орденом і Пам'ятним знаком «Мати-героїня Олександра Аврамівна Деревська» на 80-річному ювілеї Алли Іванівни Сербіної

Перше нагородження Орденом і Пам'ятним знаком «Мати-героїня Олександра Аврамівна Деревська» на 80-річному ювілеї Алли Іванівни Сербіної

3 жовтня 2018 року, у Сєверодонецьку, на 80-річному ювілеї Алли Іванівни Сербіної, відбулося перше нагородження Орденом і Пам'ятним знаком «Мати-героїня Олександра Аврамівна Деревська».

Почесних нагород були удостоєні п'ять видатних волонтерів, які протягом багатьох десятиліть вносять свій вклад у справу збереження історії подвигу А.А. Деревської:

  • Алла Іванівна Сербіна (у дитинстві – Світлана Деревська), голова Правління Громадської організації «Меморіал Подвигу Роменської Мадонни» - за видатний багаторічний особистий внесок у справу збереження пам'яті про велику Матір Олександру Аврамівну Деревську, вивчення її безцінної педагогічної спадщини та увіковічення її безсмертного подвигу.
  • Людмила Омелянівна Крицька (в дитинстві - Людмила Деревська), дочка О. А. Деревської - за багаторічний особистий внесок у справу збереження пам'яті про подвиг великої Матері - Олександри Аврамівни Деревської.
  • Ніна Миколаївна Жуля, вчитель, засновник форми виховної роботи на прикладі подвигу О.А. Деревської в українській школі - за багаторічний особистий внесок у створення і розвиток шкільних форм виховної роботи на прикладі подвигу Олександри Аврамівни Деревської, вивчення її безцінної педагогічної спадщини та увічнення її безсмертного подвигу.
  • Валентина Василівна Казьоннова, автор циклу історико-публіцистичних передач Луганського обласного радіо в 2004-2013 роках, ветеран журналістики, володар «Золотої медалі української журналістики» - за видатний багаторічний особистий внесок у справу збереження пам'яті про велику Матір Олександру Аврамівну Деревську і увіковічення її безсмертного подвигу в циклі історико-публіцистичних радіопередач.
  • Семен Аронович Перцовський, автор публікацій про події сім'ї Деревських в місцевих, регіональних і центральних ЗМІ в 1990-2018 роках, Заслужений журналіст України - за багаторічний особистий внесок у справу збереження пам'яті про велику Матір Олександру Аврамівну Деревську і послідовну інформаційну підтримку увіковічення її безсмертного подвигу в місцевих і національних засобах масової інформації.

Правління Громадської організації «Меморіал Подвигу Роменської Мадонни»

Фоторепортаж події від Олексія Мирошника

Інші публікації, які продовжують цю тему:

- «Прес-центр Луганської обласної державної адміністрації»: У Сєвєродонецьку вручили нагороди пам’яті Матері-героїні, яка виховувала 48 дітей

- «Северодонецк-ОНЛАЙН»: У Сєвєродонецьку вручили нагороди пам’яті Матері-героїні, яка виховала 48 дітей-сиріт

- «Голос України», 05.10.2018: Вона була матір’ю для майже півсотні дітей

- «Урядовий кур'єр», 11.10.2018: Пам’ять про Роменську мадонну живе