1998. БЕРЕГИНЯ СУМЩИНИ. ДІНАУ. «Урядовий кур’єр», № 139 -140, 23 липня

1998. БЕРЕГИНЯ СУМЩИНИ. ДІНАУ. «Урядовий кур’єр», № 139 -140, 23 липня

 БЕРЕГИНЯ СУМЩИНИ

У рамках благодійної акції та президентської прог­рами «Діти України» сьо­годні на Сумщині побува­ла дружина Президента Людмила Кучма. У Ромнах відбулася її теп­ла зустріч із вихованцями та педа­гогами школи-інтернату імені матері-героїні Олександри Дерев­ської. Ця мужня жінка-патріотка у роки минулої війни дала приту­лок і виховала з допомогою дер­жави 48 дітей-сиріт.

Були покладені квіти до пам'ят­ника Роменській мадонні, що ви­сочить біля школи. Діти піднесли Людмилі Кучмі книгу про багато­дітних матерів «Берегині Сумщи­ни», яку випущено з нагоди 95-річчя від дня народження Олек­сандри Деревської.

У розмовах висловлювалися думки про увіч­нення пам'яті цієї мужньої чуйної жінки, про запровадження відзна­ки для матерів-героїнь України.

У Сумах дружина Президента відвідала заміський оздоровчий табір «Зоряний» Сумського відкритого акціонерного товариства Сумихімпром, ознайомилась з умовами життя тих, хто потрапив до Сумського дитячого притулку, побувала у сімейному дитячому будинку родини Москаленків, де виховуються 19 дітей.

У бесідах з присутніми Людми­ла Кучма наголошувала на важ­ливості виконання програми «Ді­ти України», необхідності приді­ляти виключну увагу вихованню молодого покоління - майбут­нього нашої держави. Дітворі пе­редано гуманітарну допомогу: лі­ки, вітаміни, телеапаратуру.

У поїздці по Сумщині Людмилу Кучму супроводжували міністр у справах сім'ї та молоді України Валентина Довженко, голова ко­мітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Володи­мир Семиноженко.

ДІНАУ