Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека

Новини та події

Пам’ять про маму

02.03 2016 | Нові надходження |

До бібліотеки надійшов збірник спогадів:

Память о Маме: семейная история подвига матери-героини Александры Аврамовны Деревской.

– Лисичанск: Лисичанск тип, 2015. – 257с

Місія книги – розповісти світові про існування сорокарічної історії, з 1919 по 1959 рік, унікальної сім’ї О. А. Деревської.

Про Матір, яка в складний для країни період історії, знайшла в собі мужність і сили протистояти війні, розрусі і бідності, врятувати 48 дітей, у багатьох випадках, починаючи з грудного віку, дітей різної статі і рівня здоров’я, різних національностей, а також виховати їх у звичайних умовах традиційної сім’ї. Головними у її домашній педагогіці були безмежна Доброта і Любов до кожної дитини.

У 2012 р., коли виповнилося 110 років від дня народження О. А. Деревської, Верховна Рада України прийняла постанову, якою передбачався ряд заходів з увічнення пам’яті цієї великої жінки, зокрема і випуск цієї книги.

Збірник складається зі спогадів дочок – В. Потєхіної, Л. Тищенко, А. Сербіної. У них – розповідь про життя сім’ї, про досвід сімейної педагогіки. Книга видана за власні кошти сім’ї.

Автори книги звертаються з проханням до бібліотекарів представити викладений у ньому педагогічний досвід вчителям, батькам, студентам, школярам для ознайомлення, вивчення і творчого використання у своїй діяльності.

С. Волошина

Джерело: http://libr.rv.ua/ua/news/3424/