Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека. Наші дарувальники. Сербіна Алла Іванівна

Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека. Наші дарувальники. Сербіна Алла Іванівна

Бібліотека виказує слова великої вдячності

Сербіній Аллі Іванівні за дивовижний подарунок - художньо-публіцистичне видання «Память о Маме: семейная история подвига Матери-героини Александры Аврамовны Деревской».

Сербина А.И. Память о Маме: семейная история подвига Матери-героини Александры Аврамовны Деревской: художественно-публицистическое издание / А. И. Сербина. - Лисичанск: «Лисичанська друкарня», 2015. - 257 с.

Ця книга присвячена історії життя Матері-героїні Олександри Аврамівни Деревської (1902-1959). У тяжкі довоєнні, воєнні та повоєнні роки, Олександра Аврамівна, разом з чоловіком Омеляном Костянтиновичем підібрала, прихистила у своїй родині, виходила, виростила, виховала і стала рідною Матір'ю сорока восьми дітям-сиротам різних національностей та різного віку.

Олександра Аврамівна неодноразово була нагороджена орденами і медалями. Її ім'ям названа Мала планета № 2400.
Діти, які стали їй рідними, давно виросли. Знають і пам'ятають Олександру Авромівну вже кілька сотень наступних поколінь її нащадків, онуків, правнуків, праправнуків.

Ця книга – збірка спогадів трьох сестер сім'ї Деревських. Доля родини тісно переплітається у спогадах з історичними подіями країни.
Умови життя сім'ї у воєнні і післявоєнні роки були дуже складними: розруха, злидні, голод. Але, діти, що вийшли з цієї сім'ї, стали гідними громадянами своєї Батьківщини.

Материнський досвід Олександри Аврамівни, її досвід психолога і педагога десятки років успішно використовується у виховних цілях вчителями та викладачами, тренерами та наставниками у різних куточках нашої планети.

Педагогічна спадщина сім'ї Деревських – справжня знахідка для батьків і для будь-якого педагога.

Важливим доповненням до цього збірника є унікальний архів друкованих, аудіо, відео та фотоматеріалів про сім'ю Деревських - дітей, Матір і Батька, зібраний у "Віртуальному музеї пам'яті Матері-героїні Олександри Аврамівни Деревської" на сайті www.derevskaja.com

До збірника «Память о Маме: семейная история подвига Матери-героини Александры Аврамовны Деревской» додається супровідний компакт-диск.

Щиро бажаємо Аллі Іванівні Сербіній (у дитинстві – Світлана Деревська, одна з 48 дітей О. А. Деревської) та усім нащадкам сім'ї Деревських тепла, добра, миру та злагоди!

Источник: http://www.libr.dp.ua/dar/2016/15.htm